Про Компанію

VRC – перший український національний оператор автопрокату. Перспективна, амбіційна і прогресивна компанія на українському ринку. Компанія VRC заснована у місті Одеса, на базі американського представництва фірми на території України. Основну перевагу для VRC як фірми автопрокату високого рівня створює команда професіоналів, які мають великий досвід роботи в іноземних компаніях цієї сфери бізнесу. На сьогодні компанія має у своєму розпорядженні представництва у місті Києві, Одесі та Львові. Надалі VRC планує розширювати мережу своїх представництв та охопити усі великі міста України.

Місія компанії VRC – надати українському населенню, а також гостям країни якісну і доступну послугу автопрокату, вже давно поширену і вподобану, та активно споживану користувачами у європейських країнах.

Мета діяльності компанії – поширення культури користування автомобілем напрокат, покладання усіх турбот і проблем, пов’язаних з поїздкою, на професіоналів компанії VRC.

VRC – Філософія та Ідея

“Drive your Dream”! Або “Керуй своєю мрією!” – гасло компанії VRC. Це заклик до здійснення мрії про якісний сервіс на дорозі, про європейський рівень обслуговування, про свободу пересування без зайвих турбот і відволікаючих чинників.

Автопрокат VRC

– доступна розкіш для кожного, оскільки ціни на послуги компанії приємно дивують всіх!

Компанія VRC вибирає індивідуальний підхід до кожного клієнта: і якість сервісу, і рівень наданих послуг. Політика компанії – підтвердження тому. Україна – це європейська держава, тому її громадяни гідні європейського рівня життя.

Компанія VRC пропагує автопрокат як ознаку якості життя європейського мешканця. Це зручно, це якісно, і це виявлення свободи.

Принципи Роботи Автопрокату VRC

VRC орієнтується на високі стандарти сервісу та якості послуг у галузі автопрокату:

  • Повага до клієнта, персональний підхід;
  • Відповідальність, надійність;
  • Простота, прозорість і оперативність оформлення та надання послуг автопрокату;
  • Демократичність цін;
  • Професіоналізм фахівців, які мають багатий досвід роботи в іноземних фірмах з автопрокату;
  • Передові технології сервісу, оформлення послуг через Інтернет;
  • Постійний розвиток та розширення асортименту машин, поява нових сервісів та послуг;
  • Постійне збільшення мережі клієнтів та географії бізнесу.

Всі ці якості створюють образ компанії VRC: сучасної, динамічної, амбітної, яка розвиває ідею високої якості життя для українського споживача.

Всі разом вони гарантують зручність, комфорт і дійсно високий рівень послуг автопрокату від компанії VRC. Наш клієнт буде приємно здивований фірмовою якістю наданих послуг. Він швидко зрозуміє переваги нашого автопрокату, який стане стилем його життя і звичною практикою.

VRC Офіс – Одеса, центр

65026, Україна Одеса, ул. Буніна 16
Тел.: +380 (48) 73 45 777
WhatsApp: +380987345777
Viber: +380987345777
e-mail: rent@vrc.com.ua

Офіс VRC – Аеропорт Одеса

65036, Україна, Одеса вул. Центральний Аеропорт 25
Тел.: +380 (48) 73 45 777
e-mail: rent@vrc.com.ua
Працюємо цілодобов – 24ч/добу
Офис VRC автопроката в центре Одессы

+380 (98) 73 45 777