Послуга аренда авто в Одесі

Оренда авто без водія

Оренда автомобіля – відмінний спосіб подорожувати із зручністю та комфортом по Україні. Узявши авто на прокат, Ви зробите будь-яку Вашу поїздку більш легкою та швидкою. У нас є великий вибір автомобілів для резервування. Забронювати авто онлайн дуже легко: наш представник від автопрокату VRC може допомогти Вам знайти автомобіль, який відповідає Вашим уподобанням за розмірами, призначенням, стилю відпочинку та іншими параметрами. Ми підкріплюємо якість наших послуг, пропонуючи бутильовану мінеральну воду у подарунок.

Оренда автомобіля з водієм

Насолоджуйтеся поїздкою із нашими професійними шоферами, які відвезуть Вас, куди Вам необхідно протягом декількох годин або декількох днів. Ми пропонуємо величезний вибір автомобілів: від розкішних люксових автомобілів (Mercedes-Benz CLS, Mercedes-Benz GL, Range Rover), до послуг шофера для водіння будь-якого автомобіля з нашого парку авто. Ми підкріплюємо якість наших послуг, пропонуючи бутильовану мінеральну воду і безкоштовний Wi-Fi.

Трансфери

Наш виконавчий трансфер в аеропорту працює 24 год / добу, 7 днів на тиждень. Надаємо комфортабельні авто преміум класу, і Ви оціните розкіш і комфорт наших послуг. Наші ціни фіксовані, Ви завжди будете у курсі вартості, яку Вам необхідно буде сплатити. Ми підкріплюємо якість наших послуг, пропонуючи бутильовану мінеральну воду і безкоштовний Wi-Fi. Добре підготовлений персонал допоможе Вам гідно оцінити переваги автопрокату VRC і парку наших автомобілів. Телефонуйте для бронювання автомобілів у компанії VRC.

+380 (98) 73 45 777